Atkaļķošanas tabletes kafijas aparātiem un tejkannām BOSCH

00311864
Modelis:
00311864
Ražotājs:
UPC:
00311864
EAN:
Descaling Tabl
Pieejamība:
Pieejams

€12,80


Piegāde Latvijā
Omniva DPD LITHUANIA
Omniva DPD ESTONIA
Originālās rezerves daļās
Autorizēts serviss

Atkaļķošanas tabletes kafijas automātiem, kafijas aparātiem un tējkannām BOSCH, SIEMENS, GAGGENAU, NEFF
  

  • Regulāra atkaļķošana palīdzēs nodrošināt ierīces uzticamu darbību un ilgu kalpošanas laiku.
  •  Atkaļķošanas tabletes nesniedz attaukojošu darbību. Lai noņemtu dabiski veidotos kafijas tauku nogulsnes, iesakām izmantot tīrīšanas tabletes automātiskajiem kafijas aparātiem un termosiem, art. 00311769.


Iepakojumā:   tabletes 6 gab. x 18g


Uzmanību: Lūdzu, noņemiet kaļķakmeni tieši saskaņā ar ierīces lietošanas pamācību. Ievērojiet tablešu skaita norādījumus. Nelietojiet šīs tabletes uz cinkotām vai emaljētām ierīcēm, izņemot ierīces ar skābi izturīgu emaljas pārklājumu.


Lietošana ierīcēs ar atkaļķošanas programmu: 

Ielejiet 0,5 litrus silta ūdens atsevišķā traukā un izšķīdiniet tajā 2 atkaļķošanas tabletes, atstājot tās apmēram 5 minūtes. Ielejiet iegūto atkaļķošanas šķīdumu ierīces ūdens tvertnē un, ja nepieciešams, pievienojiet ūdeni līdz atzīmei. Izpildiet ierīces lietošanas instrukcijā sniegtos norādījumus.

Lietošana ierīcēs bez atkaļķošanas programmas:

Izšķīdiniet 2 noņemšanas tabletes 0,5 litros ūdens. Ielejiet šķīdumu kafijas automāta vai tējkannas ūdens tvertnē. Ieslēdziet ierīci, sildiet šķīdumu, nepieļaujot pārmērīgu putu veidošanos (tējkannām), vai izlaidiet to caur ierīci (kafijas automātiem un kafijas aparātiem), pēc tam trīs reizes noskalojiet ar tīru ūdeni / izlejiet tīru ūdeni.


Ingredients in accordance with Regulation (EC) Nr.648/2004: Composition: 10-25% Maleic acid, 10-25% Sulfamic acid, 30-60% Citric acid.


Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Ja jums ir šaubas par pareizas rez.daļas izvēli, lūdzu, komentāros (grozā, pasūtījuma noformēšanas laikā) norādiet savas ierīces PILNU MODELI.

Vai arī pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas, nosūtiet uz šo e-pastu savas ierīces UZLĪMES (modelis un serijas numurs) foto.

Apstrādājot pasūtījumu, mēs pārbaudīsim pasūtītās rezerves daļas savietojamību ar jūsu ierīci.


! Preces apmaksa  saņemšanas laikā iespējama tikai mūsu darbnīcā Ģerāniju ielā 3, Rīgā. Izvēloties piegādi ar Omniva pakomātu, lūdzu izvēlieties apmaksas veidu "ar pārskaitījumu".

Похожие товары
0


Sveicināti. Šajā mājaslapa tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.