+(371) 67-42-52-32 (10:00-17:00)

Ūdens filtrs (Aquafilter) PROFESSIONAL Indesit

C00091845
Modelis:
C00091845
Ražotājs:
Pieejamība:
Pieejams

€14,21


Piegāde Latvijā
Omniva DPD LITHUANIA
Omniva DPD ESTONIA
Originālās rezerves daļās
Autorizēts serviss

Ūdens filtrs  (Aquafilter) PROFESSIONAL Indesit

veļas mazgājamām mašīnam un trauku mazgājamām mašīnam


Kaļļakmens veidošanās novēršanas filtrs veļas un trauku mazgājamajām mašīnām.

Aizsargā veļas un trauku mazgājamo mašīnu iekšējās sastāvdaļas (rezistoru, elektrosūkni, caurules u.c.) no visa veida ūdens nosēdumiem (kaļķakmens, hlora, smiltīm u.c.).

Viegli uzstādāms.

Patronas maiņa: kad to norāda komplektācijā iekļautā automātiskā signālierīce. Vidēji no 2 līdz 6 mēnešiem, atkarībā no mazgāšanas reižu skaita. 

Bez ūdens filtra: uz veļas un trauku mazgājamās mašīnas iekšējām sastāvdaļām var nogulsnēties ūdenī esošās smiltis, rūsa, metāla nogulsnes un kaļķakmens.

Ar ūdens filtru: ietaupiet elektrību un mazgāšanas līdzekli, kā arī aizsargājiet veļas un trauku mazgājamās mašīnas iekšējās sastāvdaļas.


TEHNISKIE DATI:

- Aquafilter komplekts: 1 korpuss + kārtridžs

- Kasetnes kalpošanas laiks: 6 mēneši

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Ja jums ir šaubas par pareizas rez.daļas izvēli, lūdzu, komentāros (grozā, pasūtījuma noformēšanas laikā) norādiet savas ierīces PILNU MODELI.

Vai arī pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas, nosūtiet uz šo e-pastu savas ierīces UZLĪMES (modelis un serijas numurs) foto.

Apstrādājot pasūtījumu, mēs pārbaudīsim pasūtītās rezerves daļas savietojamību ar jūsu ierīci.


! Preces apmaksa  saņemšanas laikā iespējama tikai mūsu darbnīcā Ģerāniju ielā 3, Rīgā. Izvēloties piegādi ar Omniva pakomātu, lūdzu izvēlieties apmaksas veidu "ar pārskaitījumu".

Līdzīgas preces
Похожие товары
0


Sveicināti. Šajā mājaslapa tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.