+(371) 67-42-52-32 (10:00-17:00)

Kapučinatora tīrīšanas līdzeklis DeLonghi

5513281861
Modelis:
DLSC550
Ražotājs:
Pieejamība:
Pieejams

€7,00


Piegāde Latvijā
Omniva DPD LITHUANIA
Omniva DPD ESTONIA
Originālās rezerves daļās
Autorizēts serviss

DELONGHI kafijas automāta piena sistēmas tīrīšanas līdzeklis Eco Multiclean, 250 ml.


Vienkāršs un efektīvs tīrīšanas līdzeklis, kas palīdz noņemt piena putas un piena  atliekas no kafijas automāta sistēmas.

Ja jūsu piena trauks (kapučinators) sprauslo vai ja kāds ir aizmirsis nospiest tīrīšanas pogu uzreiz pēc lietošanas, jūs variet ātri un vienkārši iztīrīt sistēmu, pievienojot 10ml tīrīšanas līdzekli un 90ml ūdeni, un nospiežot piena padeves pogu. Jūsu piena krūzes piena sistēma tiks atkal atjaunota optimālai lietošanai. 

Pudelīti var lietot līdz 25 tīrīšanas cikliem, katru reizi izmantojot 10ml (1x vāciņa deva).

 Tilpums: 250 ml.

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Ja jums ir šaubas par pareizas rez.daļas izvēli, lūdzu, komentāros (grozā, pasūtījuma noformēšanas laikā) norādiet savas ierīces PILNU MODELI.

Vai arī pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas, nosūtiet uz šo e-pastu savas ierīces UZLĪMES (modelis un serijas numurs) foto.

Apstrādājot pasūtījumu, mēs pārbaudīsim pasūtītās rezerves daļas savietojamību ar jūsu ierīci.


! Preces apmaksa  saņemšanas laikā iespējama tikai mūsu darbnīcā Ģerāniju ielā 3, Rīgā. Izvēloties piegādi ar Omniva pakomātu, lūdzu izvēlieties apmaksas veidu "ar pārskaitījumu".

Похожие товары
0

Sveicināti. Šajā mājaslapa tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.