+(371) 67-42-52-32 (10:00-17:00)

Kartridžs (Bypass cartridge) ledusskapim Bosch, Siemens

SCRNFLTR10
Modelis:
SCRNFLTR10
Ražotājs:
Расположение:
Ģerāniju 3, Rīga
UPC:
Bypass cartr
EAN:
Bypass cartrid
Pieejamība:
Pieejams

€70,00€35,00


Piegāde Latvijā
Omniva DPD LITHUANIA
Omniva DPD ESTONIA
Originālās rezerves daļās
Autorizēts serviss

Kartridžs (Bypass Cartridge)  ledusskapim Side-by-Side  BOSCH SIEMENS MIELE GAGGENAU


Pirms iegādes, lūdzu, pārbaudiet savietojamību ar jūsu saldētavu

Kārtridžs bez filtrēšanas, kas paredzēts lietošanai ar dzeramā ūdens ūdensapgādes sistēmu. Kārtridžu uzstāda filtrējošā UltraClarity vietā. Ir izstrādāts, lai ūdens varētu iet caur ledusskapi bez ūdens filtrēšanas. Kārtridžs samazina daļiņu daudzumu, bet nefiltrē hloru vai citas ķīmiskās vielas no ūdens.


The Bypass Cartridge is a non-filtering cartridge and is intended for use in potable water applications. It has not been evaluated for other uses. The Bypass Cartridge is typically installed as a substitute for UltraClarity Filter Cartridge, and must be installed as specified in the installation


Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Ja jums ir šaubas par pareizas rez.daļas izvēli, lūdzu, komentāros (grozā, pasūtījuma noformēšanas laikā) norādiet savas ierīces PILNU MODELI.

Vai arī pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas, nosūtiet uz šo e-pastu savas ierīces UZLĪMES (modelis un serijas numurs) foto.

Apstrādājot pasūtījumu, mēs pārbaudīsim pasūtītās rezerves daļas savietojamību ar jūsu ierīci.


! Preces apmaksa  saņemšanas laikā iespējama tikai mūsu darbnīcā Ģerāniju ielā 3, Rīgā. Izvēloties piegādi ar Omniva pakomātu, lūdzu izvēlieties apmaksas veidu "ar pārskaitījumu".

Похожие товары
0


Sveicināti. Šajā mājaslapa tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.