+(371) 67-42-52-32 (10:00-17:00)

Preču piegāde

Ģerāniju iela 3, Rīga
Darba dienās: 09:00 - 17:30
Sestdien: BRĪVDIENA
Svētdien: BRĪVDIENA

Veicot pasūtījumu mūsu e-veikalā, norādiet, ka atnāciet paši uz mūsu servisa centru Rīgā, Ģerāniju iela 3.

Jūs varat norēķināties ar skaidu naudu, gan ar maksājuma kartēm, gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājuma rēķinu saņemsiet pa e-pastu pēc pirkuma noformēšanas, vai atradīsiet savā profilā). 

Prece jāizņem 14 darba dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas (pa tālruni vai e-pastu) ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Jums jāuzrāda pasūtījuma numurs.

Pievērsiet uzmanību - dažas preces mēs pasūtītam pie tehnikas rāžotāja un tikai pēc avansa maksājuma saņemšanas! Piegādes termiņus nosaka ražotājs.


Veicot pasūtījumu mūsu e-veikalā, vienkārši izvēlaties, kurš no Omniva pakomātiem Jums ir visērtāks.
Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājuma rēķinu saņemsiet pa e-pastu pēc pirkuma noformēšanas, vai atradīsiet savā profilā).
Preces piegāde uz Omniva pakomātiem notiks 1-2 darba dienas pēc paziņojuma saņemšanas (pa tālruni vai e-pastu) ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Tiklīdz Jūsu pasūtījums tiks piegādāts uz Omniva terminālu, Jūs saņemsiet SMS uz telefona numuru, kuru norādījāt pirkuma veikšanas brīdī, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk.
Prece jāizņem 7 kalendāro dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas.

Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem (sk. tabulu).
S, L, M, XL - 3.50 eur

Sūtam uz Lietuvu (LT) un Igauniju (EE) - cenas var uzzināt pasūtījuma noformēšanas brīdī vai pa epastu gsscg3@gmail.com vai omniva.lv.

Saņemiet pasūtījumu mājās.
Kad Jūsu pasūtījums būs sagatavots mēs sazinasimies ar Jūms, lai precizētu piegādes adresi un saskaņotu piegādes laiku.
Ja izvēlaties šo iegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājuma rēķinu saņemsiet pa e-pastu pēc pirkuma noformēšanas, vai atradīsiet savā profilā).
Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, lūdzu pārbaudiet preci kurjera klātbūtnē!


Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet 67425232 vai rakstiet mums e-pastu uz serviscentrs@serviscentrs.lv

692 30.11.-0001
0

.

Sveicināti. Šajā mājaslapa tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.