+(371) 67-42-52-32 (10:00-17:00)

Tīrīšanas līdzekļu komplekts kafijas aparātiem HOTREGA

230008
Modelis:
230008
Ražotājs:
UPC:
SET230008
EAN:
SET230008
Pieejamība:
Pieejams

€27,00


Piegāde Latvijā
Omniva DPD LITHUANIA
Omniva DPD ESTONIA
Originālās rezerves daļās
Autorizēts serviss

Tīrīšanas līdzekļu komplekts kafijas automātiem HOTREGA

Paredzēts jebkura tipa automātisko kafijas aparātu apkopei un tīrīšanai


Tīrīšanas komplekts kafijas aparātiem sastāv no: 

  1. Atkaļķotājs, koncentrāts 500 ml, (līdz 4.5 litriem gatavā šķīduma); 
  2. Piena sistēmas intensīvais tīrīšanas līdzeklis, koncentrāts 500 ml (līdz 13 litriem gatavā šķīduma);
  3. Tīrīšanas tabletes 10 gab., 1.6 g/18mm.


1. Īpašs koncentrāts atkaļķošanai

HOTREGA atkaļķošanas līdzeklis ir nekaitīgs materiāliem, maigi noņem kaļķakmens un nogulsnes,  piemērots pilnībā automātiskiem kafijas automātiem, kā arī espresso un kapsulu kafijas automātiem. Ļoti efektīva amidosulfonskābe garantē efektīvu atkaļķošanu pēc iespējas īsākā laikā. Regulāra lietošana nodrošina optimālu kafijas baudīšanu, ievērojami pagarina kafijas automāta kalpošanas laiku un ietaupa enerģiju. Atkaļķošanas līdzeklis neatstāj pēdas un nodrošina maksimālu tīrīšanu. Pēc atkaļķošanas un turpmākas skalošanas mašīna ir droša pārtikas produktiem.

Pielietojums: Pilnībā automātiski kafijas automāti, pusautomāti, virzuļu automāti, espresso automāti vai kafijas automāti. Ideāli piemērots kafijas automātiem ar filtriem un karstā ūdens padevi.

Lietošanas instrukcija: Sajauciet krūzi apmēram 60 ml HOTREGA atkaļķotāja ar 500 ml ūdens.

Kafijas automāts: Ielejiet maisījumu ūdens traukā, ieslēdziet kafijas automātu un ļaujiet pusei notecēt. Izslēdziet un ļaujiet līdzeklim darboties apmēram 15 minūtes. Tad ļaujiet atlikušajai daļai notecēt un noskalojiet ar vismaz 3 krūzes tīra ūdens.

Espresso / kafijas automāts: zem karstā ūdens vai tvaika sprauslas ievietojiet lielu trauku, piemēram.  Ielejiet atkaļķošanas maisījumu ūdens tvertnē. Ieslēdziet mašīnu un ļaujiet izplūst vismaz 3 tasītēm. Pēc tam noņemiet atlikušo atkaļķošanas šķīdumu no ūdens tvertnes, noskalojiet un piepildiet ar tīru ūdeni. Ļaujiet notecēt vismaz 4 tasītēm.

Sastāvs EG 648/2004: <5% fosfonāts


2. Piena sistēmas (kapučinatora) tīrīšanas līdzeklis

Bioloģiski noārdāms koncentrāts intensīvai higiēniskai kapučinatora tīrīšanai. Noņem piena akmeņus, piena taukus, un citus nogulsnes.  Produkts ir antibakteriāls, novērš smaku un dezinficē.

Lietošanas instrukcija:

Atkarībā no netīrības pakāpes sajauciet 40–80 ml koncentrāta ar 1 litru ūdens un notīriet saskaņā ar kafijas automāta ražotāja norādījumiem. Koncentrātam ir dezinficējošs efekts, iedarbības laiks ir 5 minūtes. Kafijas automāta noņemamās daļas var dezinficēt, ievietojot tās koncentrātā. Iepriekš pārbaudiet daļas izturību pret skābi. Pirms kafijas automāta lietošanas vairākas reizes noskalojiet to ar tīru ūdeni.

Aktīvā sastāvdaļa: 0,3 g uz 100 g kvaternārā amonija savienojuma, šķidrs koncentrāts. Dezinfekcijas līdzeklis.

Sastāvs EG 648/2004: <5% katjonu virsmaktīvo vielu, <5% nejonu virsmaktīvo vielu, smaržas.


3. Tīrīšanas tabletes

3-in-1 funkcija: tīrīšana, aizsardzība un kopšana.

  • - Ideāli piemērots visiem automātiskajiem kafijas aparātiem, espresso automātiem, kā arī termosiem un kafijas kannām.
  • - Noņem kafijas taukus un eļļu, kas uzkrājas varīšanas blokā, šļūtenēm un dozatorā, aizsargā pret aizsērēšanu un uztur varīšanas bloku tīrībā.
  • - Ar aktīvo skābekli - notīra droši un maigi, nodrošinot ilgu kafijas automāta kalpošanas laiku un maksimālu kafijas baudījumu.

Lietošanas instrukcija:

Pilnībā automātiski kafijas automāti ar tīrīšanas programmu: ievērojiet ražotāja lietošanas instrukcijas.

Pilnībā automātiskas mašīnas ar pulvera nodalījumu: ievietojiet tableti šķīstošās kafijas nodalījumā, ievietojiet glāzi zem snīpa, sāciet šķīstošās kafijas pagatavošanas procesu. Pēc 1/2 glāzes ūdens ieliešanas pilnībā izslēdziet ierīci uz 10 minūtēm, pēc tam ieslēdziet un pabeidziet ciklu. Atkārtojiet vārīšanas procesu 3 reizes (bez tabletes). Pēc tam noņemiet vārīšanas grupu un labi noskalojiet ar tīru ūdeni. Pirms izmantošanas ļaujiet iziet 2 glāzēm ūdens.

Ierīcēm bez pulvera nodalījuma (piemēram, kapsulu aparāti): izšķīdiniet tableti karstā ūdens traukā. Noņemiet vārīšanas grupu. Notīriet sietus un sietu turētāju ar sagatavoto tīrīšanas šķīdumu un lupatu un ļaujiet iedārboties 5 minūtes. Atkārtojiet procesu 3 reizes. Vēlāk noskalojiet varīšanas grupu ar tīru ūdeni un ielieciet to vietā. Lai notīrītu pilienu paplāti, ievietojiet tajā tableti un piepildiet 2/3 ar karstu ūdeni, atstājiet apmēram 30 minūtes un pēc tam noskalojiet ar ūdeni.

Pusautomātiskie kafijas automāti: noņemiet atdzesētu varīšanas bloku, sietus un sietu turētāju un atstājiet 30 minūtes traukā ar tableti un karstu ūdeni. Pēc tam noskalojiet visas daļas ar tīru ūdeni un ievietoj vietā. Ļaujiet iziet 1 glāzei ūdens.

Termosi un kafijas kannas: ļaujiet tabletei 30 minūtes darboties 2/3 karstā ūdens, pēc tam noskalojiet ar tīru ūdeni.

Sastāvs EG 648/2004: 5-15% fosfonāti, 15-30% balinātājs uz skābekļa bāzes.


Original HOTREGA GmbH

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Ja jums ir šaubas par pareizas rez.daļas izvēli, lūdzu, komentāros (grozā, pasūtījuma noformēšanas laikā) norādiet savas ierīces PILNU MODELI.

Vai arī pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas, nosūtiet uz šo e-pastu savas ierīces UZLĪMES (modelis un serijas numurs) foto.

Apstrādājot pasūtījumu, mēs pārbaudīsim pasūtītās rezerves daļas savietojamību ar jūsu ierīci.


! Preces apmaksa  saņemšanas laikā iespējama tikai mūsu darbnīcā Ģerāniju ielā 3, Rīgā. Izvēloties piegādi ar Omniva pakomātu, lūdzu izvēlieties apmaksas veidu "ar pārskaitījumu".

Похожие товары
0

.

Sveicināti. Šajā mājaslapa tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot mājas lapu, Jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.